Zone e lire - Ad Sybardhi, saksofonisti me i famshem ne Ballkan! (14 dhjetor 2018) Скачать

Отправить друзьям
Добавить
 • 14 дек. 2018 г.

 • www.tvklan.al Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN

Комментарии

 • anamaria liza
  anamaria liza Год назад

  ju lumshin duart e gjithcka qe perdorni per te interpretuar kaq bukur.Jemi me fat qe ju kemi midis nesh.Jeni komuniteti me paqedashes ne shqiperi, qe rrezatoni vetem miresi dhe dashuri.Nuk ka kembe shqiptari e me gjere qe nuk ka kercyer nen tingujt e gezueshem te muzikes se interpretuar prej jush .Madje dhe me skeptiku dhe snobi nuk i ka rezistuar dot atmosferes qe krijon muzika juaj .

 • Amir Qamili
  Amir Qamili Год назад

  kjo mjekerr buron nga zemra e tij, nje zemer e bardhe dhe qe ka adhurim te plote te Zoti.

 • Beach_Sunset Vlore
  Beach_Sunset Vlore Год назад

  Me i madhi ne ballakan adi sybardhi resp 🔥🔥🔥🔥

 • Muzaffar Safi
  Muzaffar Safi 7 месяцев назад (изменено)

  During Mandi's songs... this decent gentleman, his saxophone skills and his handsome beard attracted my attention and took me to here. Wow.. What a solemn and respected personality and found that he is a God loving human too. Subhanllah. Apart, he is a very good Lyricist too. Love from Kabul, Afghanistan. May you live long with pride and respect and a role model for other Muslims who has defamed beard.

 • Titi 14
  Titi 14 Год назад

  ti je edhe ne shpirt i bardhe na dhasht zoti kte mundsi dhe neve..amin

 • Mirsidee Golicii
  Mirsidee Golicii Год назад

  Kingii!!🤴🏽

 • Нелли Даниелян
  Нелли Даниелян 10 месяцев назад

  От Армян спосибо за музыку👌👌👌👌🤔🤔🤔👍❤❤❤🤘🤘🤘💰💰

 • Altin Kurti
  Altin Kurti Год назад

  pershendetje ad sybardhi 1sh ju uroj suksese te me tejshme edhe qe shkon ne xhami oshte gjoja me e mire allahu na do te gjithve heret a po vone

 • TheMRDEVIL94
  TheMRDEVIL94 Год назад

  Spettacolo!!! Ady the one! ❤️❤️❤️

 • Soni Asllani
  Soni Asllani 3 месяца назад

  Bravo gjigand Adi Sybardhi, je njeri me zemer e shpirt te math e te thjesht, Zoti te ndimoft ne cdo hap te jetes tende

 • rrahim bajrami
  rrahim bajrami Год назад

  Adi përshëndetje vëlla. Allahu të ruajt ty edhe Familjen tënde, provo të largohesh nga Muzika. Të dua për Allah.

 • Luan Selimi
  Luan Selimi Год назад

  Marshallah Allahu te shperbleft njeri me Valera te papara Allahu te shperbleft me gjenet ku ka me mir te jesh i perzgjedhuri i Allahut jo te gjith e kan kte fat me mir nje njeri qe njef zotin e vet dhe e falenderon zotin. Se sa si kto njerez pa Valera qe bejn hije kot ne tok si shejtanet. Adi Allahu ta ndricoft jeten mjekra te jep nur e burreri

 • Albanian Stars
  Albanian Stars Год назад

  All-llahu qofte me ty vella i dashur.

 • Xhevdet PewDiepie PewDiepie 999

  😍😍😍😍MarshaAllah

 • Daniel Nika
  Daniel Nika Год назад

  Jam katolik dhe katolik vetem. Po shof ofendime te fes...Si fillim ky idjoti qe merr ne pyetje, ishte interviste feje apo muzike ktu se nuk po mar vesh? Feja qe ndjek esht dica personale e ti dhe nuk me intereson as nuk duhet te intetesoj askujt. Ca me intereson esht muzika dhe talenti qe ai ka per ate instrument. Esht megjithmend talent... bravo👏👏👏👏👏👏👏

 • Genti Rajku
  Genti Rajku Год назад

  Ky ste le te besh komente, puna flet vet. Bravo.🇦🇱👍👏👏👏👏👏I pa zevendesueshem. 🇦🇱

 • Muamer islami
  Muamer islami Год назад

  MashaAllah ..

 • Luan Seferi
  Luan Seferi 7 месяцев назад

  Respekt sybardhi ishalla allahu tr mundson gjitha te mirat ne familje

 • Dini Dini
  Dini Dini Год назад

  Adi ti je gjigand shum te kam dasht si muzikant tash e kuptova qe i fal 5 vakt namaz edhe 10 her ma shum te du ,, allahu te rujt paq jet te gjat ,, te fala nga ferizaji

 • Skener Shanaraj
  Skener Shanaraj Год назад

  Mashallah allahu te desht o vellau i dashur sybardh..