Zone e lire - Ad Sybardhi, saksofonisti me i famshem ne Ballkan! (14 dhjetor 2018) Скачать

Отправить друзьям
Добавить
 • 14 дек. 2018 г.

 • www.tvklan.al Emision LIVE nga Arian Cani ne KLANHD & TVKLAN

Комментарии

 • Arbri Video Maker
  Arbri Video Maker Год назад

  ADI SYBARDHI NJERI ME I THJESHT DHE KE FOLUR SHUUM THJESHT BRAVO PER SINCERITETIN.

 • R B
  R B Год назад

  Adi Sybardhi Eshte Legjenda Saksofonit 👏👏❤️🎶🎷

 • Mr Bean Bean
  Mr Bean Bean Год назад (изменено)

  Pse more njerz vetem llafe te keqija ju nxjerr goja ky mund te jete mysliman katolik kur ai nuk ju ka Bere asnje te keqe e shani vetem nga feja turp te keni

 • itsyourboy Renny
  itsyourboy Renny Год назад

  Bravo ado i madh je ropt mu ne pidh dhe listen e dasmes ai qe e ka shar

 • anamaria liza
  anamaria liza Год назад

  ju lumshin duart e gjithcka qe perdorni per te interpretuar kaq bukur.Jemi me fat qe ju kemi midis nesh.Jeni komuniteti me paqedashes ne shqiperi, qe rrezatoni vetem miresi dhe dashuri.Nuk ka kembe shqiptari e me gjere qe nuk ka kercyer nen tingujt e gezueshem te muzikes se interpretuar prej jush .Madje dhe me skeptiku dhe snobi nuk i ka rezistuar dot atmosferes qe krijon muzika juaj .

 • Kristina Ardi
  Kristina Ardi Год назад

  O gjiganddd I madh je .. suksese 😙😙

 • Ernest Selishta
  Ernest Selishta 11 месяцев назад

  Duket qe eshte njeri i qeshur, i lumtur , me urtesi, bravo dhe respekt

 • Kristina kristi
  Kristina kristi Год назад

  Bravo adi sybardhi o mbreti ballkanit ❤❤❤♥️♥️👑👑👑👑

 • vladigems Naimi
  vladigems Naimi Год назад

  Rob qe tble me lek dhe prap modest. Hallall t qoft.

 • NST Network
  NST Network 4 месяца назад

  1:18

 • ss divizion
  ss divizion 4 месяца назад

  ☝️ I MADH JE AD SYBARDHI ☝️ ALLAHU T’SHPËRBLEFTË. SELAM NGA TETOVA.

 • Avjol Kembaci
  Avjol Kembaci Год назад

  Po shikoj shume komente qe shajne ...ca keni o njeres qe ofendoni ka jeten e vete dhe sh mir ka ber qe ka ndryshuar dhe fal 5 namaze ...hallahu te rruaj o ad sybardhi bravoooo 👏👏👏👏👏👌👍👍👍👍

 • Besnik Lilaj
  Besnik Lilaj Год назад

  adi sybardhi je dhe ngelesh ikon e muzikes tallava por nje shqetsim kam per kto njerez qe nuk din se cfare flasin nuk e kuptoj a jan njerez apo kafsh gjithsesi allahu i rujt edhe i udhezofte ne rrugen e drejte si ceshte feja islame edhe njehere adi sybardhi te rujt allahu ty dhe familjen tende vlla rrepekte

 • Mirsidee Golicii
  Mirsidee Golicii Год назад

  Kingii!!🤴🏽

 • Muamer islami
  Muamer islami Год назад

  MashaAllah ..

 • Xhemo Xhemaili
  Xhemo Xhemaili Год назад

  Te lumt Adi me kete punen.e fes isalme e ke.vulos biseden hic mos e vazhdo All llahu te rujt.nga cdi e keqe

 • Miklovan Tufa
  Miklovan Tufa Год назад

  Sipas fese , nqs muzika eshte ajo qe ti di tbesh me mire dhe e ke te vetmen rruge per tkrijuar jetesen tende e te familjes tende at here e ke te lejueshme ta praktikosh deri me momentin qe ti do gjesh nje pune tjeter me te cilen do perballosh jetesen. Adi sybardhi ka nje jete me muzike edhe ai esht profesioni i tij. Ai i ka mundesuar vetes tij dhe familjes tij nje jetese vetem me ane te asaj pune. Tani sipas fese ai ka arritur piken qe nuk i duhet ta ushtroje me kete profesion per tmbajtur familjen prandaj do te largohet. Adi Sybardhi je dhe do mbetesh me i madhi i tgjitha kohrave , te kam ndjekur e studiuar qe femij

 • Doraldo Zeneli
  Doraldo Zeneli Год назад

  Muzika eshte harram?!!!!!Si ka mundesi qe Zoti te krijoi ty me aftesine per te bere muzike?E respektoj besimin tend por jo kte shprehje

 • TheMRDEVIL94
  TheMRDEVIL94 Год назад

  Spettacolo!!! Ady the one! ❤️❤️❤️

 • Jani Bastriu
  Jani Bastriu Год назад

  Motrën pidh këtyre racistave Adi je me i mir