Polici ndalon makinen se i ngjan me djalin e tij te vdekur Скачать

Отправить друзьям
Добавить
 • 3 сент. 2019 г.

 • Vajza qe lexon historite tona: https://www.youtube.com/user/Kristina... https://www.instagram.com/kristinafundo - Kjo eshte histori e vertete e cila ka ndodhur perpara disa javesh ne Dallas, USA - Beni Subscribe Beni Like Videon - Faleminderit per mbeshtetjen tuaj! Na ndiqni ne faqen tone ne fb: Histori te Verteta - Na shkruani per te ndare historine e jetes suaj me gjithe shqiptaret duke marre mbeshtetje prej gjakut me te forte ne Ballkan! http://www.facebook.com/historitevert...

Комментарии

 • Daniel Myftari
  Daniel Myftari 1 месяц назад

  Ky osht polic apo agjent.😅😅😂😂

 • Daniel Myftari
  Daniel Myftari 5 месяцев назад

  Like kush thot se nuk eshte e vertet kjo video

 • Gameplay channel
  Gameplay channel 5 месяцев назад

  😂😂

 • War Emperor
  War Emperor Год назад

  😢😢😢😢

 • Mask Man Reaction
  Mask Man Reaction 5 месяцев назад

  MESONI FEMIJET TUAJ ANGLISHT DUKE SHIKUAR VIDEO DHE FOTOGRAFI NA BENI SUBSCRIBE JU LUTEM DO NA NDIHMONIT SHUM NE ZHVILLIMIN E PROGRAMIT TONE

 • xhoni bravo
  xhoni bravo 5 месяцев назад

  po ngjarje e vertete kjo

 • Flamingo Cuni
  Flamingo Cuni 5 месяцев назад

  😭😭😭

 • Fly Mode
  Fly Mode 5 месяцев назад

  Hahaha william , po cuni si e ka pas emerin

 • Fabio Mersinaj
  Fabio Mersinaj 5 месяцев назад

  Nga nje ane nuk e besoj

 • Kev M
  Kev M 5 месяцев назад

  Ca esht kjo moj prrall a po e ke shpikur vet

 • Nardi Alikaj
  Nardi Alikaj 4 месяца назад

  po pra fiks 😂😂😂😂😂😂😂😂 willam i ngjan djalit se qa mutin kam than se kam kuptuar hic fol qart

 • ÇMENDINA VK
  ÇMENDINA VK 5 месяцев назад

  a duhet ta besojm tn ne ket m

 • rusien cufe
  rusien cufe 5 месяцев назад

  😪😪😪😪

 • Nexhmie Rroko
  Nexhmie Rroko 5 месяцев назад

  Sa gjyna

 • agron Shala
  agron Shala 5 месяцев назад

  Gg

 • Edo Zemra
  Edo Zemra 5 месяцев назад

  Ky gjest amund te jet djali tij ,kushe din??

 • Marsela Haka
  Marsela Haka 5 месяцев назад

  Po kuptimi ku ishte ketu apo ke gomat e makines👏👏👏

 • Mondi Qose
  Mondi Qose 5 месяцев назад

  Shume perralle e bukur, bravo, amerikanet ne qofte se i duan femijet e tyre, le ti mbajne ne amerike, dhe mos ti dergojne te pushtojne vendet e huaja.

 • jessy reed
  jessy reed 5 месяцев назад

  ore lat nom duke vjedh videon e t huajve

 • lal shpellari
  lal shpellari 4 месяца назад

  ku i paska kto uilljamsat shqipria mi se qekan me flamur shqiptar fol nei gjo te hajrit tallagjare